Carlo Ancelotti nam bij Real Madrid vorig seizoen de fakkel over van José Mourinho. De Italiaanse coach is openhartig over zijn voorganger. "Er waren veel problemen in de kleedkamer. Problemen tussen de spelers en problemen tussen spelers en Mourinho", zei Ancelotti bij
So Foot.
"Alles wat in de kleedkamer gebeurde, stond een dag later in de kranten. Toen ik kwam, was alles weer normaal. Ik heb geen spanningen overgenomen. Of ik verantwoordelijk was voor de terugkeer van de rust in de kleedkamer? Nee. Toen ik kwam, was de rust er alweer."
"Er is geen enkele keer onenigheid geweest in de kleedkamer. Er is ook nooit sprake geweest van een confrontatie met een ongemotiveerde speler of een confrontatie met een speler die vaak op de bank zit."
LEES OOK:
Courtois deelt prikje uit aan Rodri na transfersoap