Het is nog onduidelijk wie tussen de palen zal staan tegen Andorra. Als Thibaut Courtois groen licht krijgt na zijn hoofdblessure, dan zal hij in doel postvatten en niet Simon Mignolet. In
Het Nieuwsblad gaf Peter Vandenbempt zijn mening over deze situatie.
"De bondscoach wilde absoluut zijn nummer één tussen de palen, al moest zijn hoofd in een motorhelm. Mogelijk denkt Wilmots dat Simon Mignolet gebukt gaat onder de kritiek van Gary Neville. Waarom anders zou hij Courtois desnoods rechtstreeks van de Eurostar het veld opsturen?", klonk het bij de analist.
Vandenbempt was verder kritisch voor de nieuwe format van een EK met 24 landen. "Deze kwalificatiecampagne wordt een langgerekte geeuw, met dank aan Michel Platini en zijn idiote idee om een EK met 24 landen te spelen. Het wordt zelfs voor een middelmatige voetbalnatie een hele krachttoer om er niet bij te zijn."
LEES OOK:
Grote zorgen voor Coucke: ondernemer opnieuw slachtoffer