In de Serie A zijn ze zeer te spreken over de prestaties van Radja Nainggolan. De middenvelder van AS Roma doet het uitstekend bij Francesco Totti & co.
"Hij is een vechter. Dat maakt hem zo populair. Hier houden ze van mannen die strijd leveren en blijven gaan, tot de laatste snik. Momenteel hoort hij bij de beste spelers van de Serie A. Tot dusver is hij misschien wel de beste middenvelder op de Italiaanse velden", zegt de Italiaanse journalist Andrea Pugliese aan
Het Laatste Nieuws.
Een compliment dat kan tellen. Met middenvelders zoals Daniele De Rossi, Keisuke Honda, Andrea Pirlo, Arturo Vidal en Paul Pogba lopen er bij de Italiaanse top enkele toppers rond op het middenveld. Nainggolan hoopt zich nu ook bij de Rode Duivels te tonen.
LEES OOK:
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident