Bij
Club Brugge is Timmy Simons nog altijd één van de sterkhouders op het veld. De middenvelder speelt iedere week z'n wedstrijd. Vooral gezien z'n leeftijd is Simons erg goed bezig. Tegen Standard scoorde hij zelfs nog twee keer.
“Ik beteken hier nog iets. Zoiets doet nog even veel deugd als in het begin van mijn carrièreâ€, liet Simons optekenen in
Het Belang van Limburg. “Ik scoor inderdaad niet dikwijls twee keer in een match, maar sommigen zijn vergeten dat ik ook in Duitsland bij Nürnberg heb gespeeld."
Het is duidelijk dat Simons nog niet meteen aan stoppen denkt. VoetbalNieuws vroeg de lezers of de sterkhouder van Club Brugge nog mag dromen van de Gouden Schoen. Het verdict is duidelijk. "Neen, Simons maakt geen kans", klinkt het bij 77 procent.
LEES OOK:
Vierde Gouden Schoen op komst? Vader Vanaken spreekt zich uit