Guus Hiddink nam een valse start in zijn tweede ambtstermijn als bondscoach van Nederland. Zo zag hij Oranje verliezen tegen Italië en Tsjechië. "Ik was pissig na Tsjechië omdat we nu gelijk een inhaalslag moeten maken", zei Hiddink vrijdag. Dat meldt
Voetbal International.
"Met een gelijkspel hadden we in een zetel gezeten voor de bovenste plek. Ik heb er na Tsjechië geen moment over nagedacht om te stoppen als bondscoach, hoewel daar commotie over was. Ik heb wat dingen loslippig gezegd, maar dat was nooit met de bedoeling dat ik op zou stappen."
"Het roer gaat niet helemaal om, maar we gaan het nu wel wat anders doen dan tegen Tsjechië. Dat Robben er weer bij is scheelt een slok op een borrel, maar we missen op die posities voorin wat mensen die een beslissing kunnen forceren", die in het volgende duel in Nederland Kazachstan treft.