Bondscoach Marc Wilmots heeft een oplossing gevonden voor de wedstrijd tegen Andorra. Hij kon geen beroep doen op Lieven Maesschalck voor dit duel, want die zit in Australië. Dat werd enkele dagen geleden bekendgemaakt.
Ondertussen meldt
Het Laatste Nieuws dat Geert Declercq in de plaats van Maesschalck zal begeleiden. Dokter Declercq was ook al van de partij op het
WK in Brazilië en kent dus ook de werkwijze bij de nationale ploeg.
Maesschalck zal in de toekomst wel weer van de partij zijn, gaf zijn entourage al te kennen. Het gaat om een eenmalige afwezigheid. Hij staat bekend als één van de beste kinesisten ter wereld en heeft al heel wat topvoetballers van hun blessurezorgen kunnen verhelpen. Hopelijk voor Wilmots doen er zich geen zware blessures voor tijdens de afwezigheid van Maesschalck.
LEES OOK:
‘Standard rondt twee transfers af: oude bekende keert terug’