Standard-aanvoerder Jelle Van Damme ging donderdag met zijn ploeg onderuit tegen Feyenoord, maar baalde niet heel erg. Feyenoord was in De Kuip met 2-1 te sterk voor Standard. Van Damme vond dat de Luikse ploeg echter een goede wedstrijd speelde.
"Ik denk dat we een volwassen wedstrijd spelen. Onze organisatie stond er en we zijn er een paar keer goed uitgekomen. Bij momenten speelden we goed voetbal", vertelde Van Damme in gesprek met
Sporza. De verdediger twijfelde echter wel over de geldigheid van de doelpunten van Feyenoord.
"Ik zou wel graag hun doelpunten nog eens terug zien, want bij de eerste goal raakte niemand de bal aan denk ik. Zomaar de bal binnen gooien mag niet. De tweede goal wordt vooraf gegaan door handspel van Kazim", zo zei hij verder.
"Maar we kunnen de tijd niet terug draaien. Al bij al kunnen we het veld verlaten met opgeheven hoofd. Met een gelijkspel zouden we nog tevredener zijn geweest", aldus de geroutineerde Van Damme.
LEES OOK:
Europese spelerslijsten: opvallende aan -en afwezigen