Hoewel er berichten opdoken dat Axel Witsel niet beschikbaar zou zijn voor bondscoach Marc Wilmots, werd hij toch opgeroepen. Marouane Fellaini, die net terug is uit blessure, is ook opgeroepen.
"Marouane is bij de selectie. Hij heeft hard gewerkt om terug te komen en is er klaar voor. Fellaini heeft honger. Van zijn type hebben we er geen twee. Ik twijfel dus niet aan hem", gaf Wilmots als uitleg voor de selectie van Fellaini. Zo werd Thomas Vermaelen niet meegenomen, omdat hij nog niet topfit is.
Dat Witsel toch werd opgeroepen, is een kleine gok van Wilmots. "Witsel laat morgen een scan nemen. Die zal uitsluitsel brengen. Ik verwacht dat hij waarschijnlijk Andorra niet zal halen, maar misschien krijgen we hem klaargestoomd tegen de match in Bosnië-Herzegovina."
LEES OOK:
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?