Het loopt niet bepaald vlot bij Feyenoord de laatste maanden. Zo ging de club woensdag nog de boot in bij Go Ahead Eagles, waardoor het uitgeschakeld is in de Nederlandse beker. Tegenover
Voetbal International sprak Johan Boskamp zich uit over de crisis bij zijn ex-club.
"Zondag (tegen Ajax speelde Feyenoord goed, maar verloor het, red.) kon ik het accepteren, gisteren was het weer een pakkie minder. Vier dagen geleden konden ze wél kansen creëren en kwamen de spelers wél hun man voorbij. Gisteren lukte dat niet en is er bijna geen enkele kans gecreëerd."
"Het baltempo ligt ook zo verschrikkelijk laag. Als de tegenstander zich dan terugtrekt, hebben we een probleem. De buitenspelers komen hun man niet voorbij. Verder heeft van dit elftal alleen Toornstra op het middenveld scorend vermogen. De rest niet. Feyenoord kan zeker nog een spits gebruiken."
LEES OOK:
Boskamp zorgt voor hoog oplopende emoties: foto's raken