KV Mechelen heeft zich ten koste van tweedeklasser KFC Dessel Sport kunnen plaatsen voor de volgende ronde in de Beker van België. Ze wonnen met 0-2 op het veld van Dessel.
Heel veel moeite kenden de Mechelaars niet met de tweedeklasser. Al weet Seth De Witte wel waarom het wat makkelijker liep dan verwacht. "De snelle goal van Claes maakte het ons natuurlijk een stuk makkelijker. We controleerden de partij en konden Dessel net voor de rust een tweede keer pijn doen", begint hij zijn verhaal.
"Op het einde kregen ze enkele kansen, maar die kwamen er omdat wij het even rustiger aan deden. Het feit dat we ook de nul konden houden, geeft ons het nodige vertrouwen voor zaterdag tegen Waasland-Beveren", aldus De Witte tegenover
Het Nieuwsblad.
LEES OOK:
Crisis bij KV Mechelen: "Dit is schandalig, een afgang!"