RSC
Anderlecht speelt op woensdag 1 oktober tegen Borussia Dortmund. De Duitsers missen een aantal sterkhouders, maar ook Besnik Hasi moet mogelijk puzzelen.
Anthony Vanden Borre loopt er dan nog niet bij, mogelijk moet ook Dennis Praet afhaken. "VanÂden BorÂre is nog niet speelÂklaar en zal welÂlicht het CL-duel teÂgen DortÂmund niet haÂlen, maar ook Praet is onzeÂker voor BorusÂsia volgenÂde woensÂdag. Een scan wees uit dat DenÂnis een kwetÂsuur heeft diep in de spier van zijn kuit', vertelt Hasi aan
Het Belang van Limburg.
Matias Suarez lijkt wel klaargestoomd te worden. "Nu zijn kruisÂbandÂblesÂsuÂre geÂneÂzen is, heeft hij last van een oude blesÂsuÂre aan zijn knie. Hem opÂstellen houdt alÂtijd riÂsiÂco in, maar Mati wil zelf alÂles speÂlen. DaarÂom moeÂten we goed overÂlegÂgen met de meÂdiÂsche staf om te zorÂgen dat hij geen teÂrugÂval krijgt, maar mits goeÂde beÂgeÂleiÂding kan hij meer speÂlen."
LEES OOK:
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'