RSC
Anderlecht wist zaterdagavond met 3-2 te winnen van Cercle Brugge, maar dat liep niet van een leien dakje. Olivier Deschacht vond na afloop dat de landskampioen heeft gedaan wat het moest doen.
"Ik denk dat we tevreden mogen zijn met deze prestatie", laat Deschacht na afloop weten tegenover de webredactie van Anderlecht. "We hebben van de eerste tot de laatste minuut proberen te voetballen. Na een zware verplaatsing op Galatasaray hebben we toch geprobeerd om fris en aanvallend voetbal te brengen."
"We hebben de nodige risico's genomen. We hebben veel aanvallende spelers en dan weet je dat Cercle wellicht gaat counteren en doelpunten gaat proberen te scoren. Dat is ook gebeurd, maar al bij al mogen we wel tevreden zijn."
LEES OOK:
'Bondsparket bezorgt Hazard nieuwe mokerslag'