Bayern München bleef zaterdag steken op een gelijkspel op het veld van Hamburger SV. Er vielen geen doelpunten, waardoor de Duitse kampioen 8 punten puurt uit zijn eerste 4 matchen.
"We kunnen niet gelukkig zijn met een gelijkspel", zei Philipp Lahm na de puntendeling op de webstek van Bayern. "In de tweede helft hadden we genoeg kansen om te winnen, maar uiteindelijk hebben we niet genoeg gedaan. We richten ons nu op dinsdag."
Volgens Pep Guardiola zit het drukke spelschema er voor iets tussen. "Het was niet makkelijk na de Champions League-match tegen Manchester City", zei de coach op de website van zijn club. "In de tweede helft was het al beter, maar helaas lieten we onze kansen onbenut. We moeten nu blijven werken. Het zal zwaar blijven tot december."
LEES OOK:
Club shopt bij Kompany: opvallende transferdetail lekt uit