Bij RSC
Anderlecht is men nog steeds in de wolken na de goeie prestatie tegen Galatasaray. Ergens is er ook ontgoocheling omdat ook de winst bijna binnen was. Herman Van Holsbeeck ziet alvast een jonge, maar sterke groep.
Aleksandar Mitrovic en Steven Defour zijn de jongens die Anderlecht veel hebben gekost. Die eerste wist echter nog niet altijd te overtuigen. Toch neemt Van Holsbeeck het voor hem op. "In de tweede helft had hij moeten scoren of op zijn minst binnen het kader schieten. Maar dat is het Âleven van een aanvaller. ÂIedereen vergeet dat hij nog maar twintig is", begint hij zijn verhaal tegenover
Het Nieuwsblad.
"Als je de coach vraagt of hij tevreden was over Mitrovic, dan zal hij ja antwoorden. Hij heeft zijn defensieve werk opgeknapt. Natuurlijk wordt hij afgerekend op goals. Maar ik ben ervan overtuigd dat hij ons nog veel gaat bijbrengen in de Champions League."
LEES OOK:
Anderlecht-publiek laat speler vallen: "Met trillende benen"