Jelle Vossen en Vadis Odjidja moesten zaterdagmiddag op de bank starten bij hun nieuwe ploeg in de Engelse tweede klasse. Vossen ging met Middlesbrough op bezoek bij Huddersfield Town, terwijl Odjidja met Norwich City naar Cardiff City trok.
Vossen mocht uiteindelijk in de 59ste minuut zijn debuut maken voor Middlesbrough. De ex-speler van KRC Genk had zijn ploeg in de eerste helft op voorsprong zien komen via Grant Leadbitter. Na de invalbeurt van Vossen maakte Jon Stead gelijk en in de slotfase scoorde Leadbitter de winning goal (1-2).
Odjidja mocht daarentegen niet invallen. Hij zag vanop de bank wel hoe zijn ploeg een 2-0-achterstand wist weg te werken. Norwich stond na 22 minuten met twee goals in het krijt, maar herpakte zich na de rust en won met 2-4.