Slavisa Stojanovic maakt zaterdagavond zijn debuut als trainer van Lierse SK in de thuiswedstrijd tegen RSC
Anderlecht. De Sloveen is de opvolger van de ontslagen Stanley Menzo.
"Laat me één ding vooropstellen: ik ben zeer blij met de passage van Menzo in Lier. Op zijn manier heeft hij de groep sterker gemaakt. Maar: Stanley is een voorzichtige trainer, on-Hollands zelfs", zegt technisch directeur Tomasz Radzinski van Lierse in
Het Laatste Nieuws.
"Je zag hoe ons voetbal dikwijls in de laatste twintig meter stokte. Er waren geen oplossingen en dan moest de bal maar achteruit. Dat was bijzonder frustrerend als toeschouwer."
Radzinski speelt kort op de bal bij de nieuwe trainer. "Twee dagen voor de wedstrijd bel ik de trainer om zijn ploeg te vragen en om te weten wat zijn plan A en plan B is. Ik wil weten wat we gaan doen als we op voorsprong komen en wat we gaan doen als we achter staan. Ik verwacht die scenario's terug te zien in de wedstrijd."
LEES OOK:
Witte rook: KRC Genk haalt verloren zoon terug in huis