In 2018 organiseert Rusland het wereldkampioenschap voetbal. De Russen willen in eigen land een goed figuur slaan en zijn nu al bezig om het onderste uit de kan te halen.
Het afgelopen
WK in Brazilië werd een teleurstelling met uitschakeling in de groepsfase. Het team van bondscoach Fabio Capello speelde 1-1 tegen Zuid-Korea en Algerije en verloor met 1-0 tegen de
Rode Duivels. Twee punten waren niet voldoende om door te stoten naar de achtste finales. Ook het EK 2012 in Oekraïne en Polen was een ontgoocheling. Ook daar vlogen de Russen in de groepsfase uit het tornooi.
Daarom komt de Russische voetbalbond (RFU) nu met een opvallend voorstel. In het seizoen voor het WK wil de RFU de nationale ploeg in de eigen Premjer Liga laten meespelen. De internationals zouden dan voor één jaar, voor grof geld, bij hun clubs weggekocht worden. Dat schrijft
Het Belang van Limburg.