Luka Milivojevic verliet RSC
Anderlecht om op huurbasis voor Olympiakos te gaan voetballen. De Serviër verwijt trainer Besnik Hasi niets, en geeft ook aan waarom hij niet naar Sporting Charleroi trok.
'Luka' liet zich bij zijn aankomst in Athene al meteen opmerken. Hij sprak zijn voorkeur uit voor de kleuren... rood en wit. Die van Standard. Hij geeft meer uitleg daarover. "Ik heb veel respect voor de fans van Anderlecht. Ik weet dat Standard de grote rivaal is en ik hoop dat
RSCA de titel pakt, maar de kleuren van Olympiakos (rood en wit, nvdr.) zijn die van mijn ex-club Rode Ster Belgrado", zegt hij in
La Dernière Heure.
Bij Anderlecht was hij geen basisspeler. "Ik heb niet echt volledig mijn kans gekregen. Ik verwijt Besnik Hasi niet, want hij moet keuzes maken. Dat iemand zoals Steven Defour moet spelen als hij zes miljoen euro heeft gekost, is normaal."
Milivojevic kon ook naar andere clubs. "Charleroi was een optie, maar met alle respect... Ik denk dat ik teveel kwaliteiten heb om bij zo een club aan de slag te gaan. Er was ook interesse vanuit Duitsland en Frankrijk, maar toen Olympiakos kwam, twijfelde ik niet."
LEES OOK:
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet