Een opvallende afwezige op de fandag van de Rode Duivels was Marouane Fellaini. Hij werd niet vrijgegeven door zijn club, maar dat was blijkbaar niet alles. Hij was naar verluidt ook niet uitgenodigd door Marc Wilmots.
Wilmots zou immers van mening geweest zijn dat het beter was om Thomas Vermaelen en Fellaini bij hun club verder te laten revalideren. Een keuze die niet door iedere fan gesmaakt werd. Fellaini zelf was ook verbaasd door de keuze van zijn bondscoach.
VoetbalNieuws vroeg aan de lezers of zij de keuze begrepen van Wilmots. Het verdict was duidelijk: "Wilmots had dit nooit mogen doen ten opzichte van Fellaini." Het is nog niet geweten of deze keuze voor problemen heeft gezorgd tussen Wilmots en Fellaini.
LEES OOK:
‘Standard rondt twee transfers af: oude bekende keert terug’