Sepp Blatter wil langer aan het hoofd van de FIFA blijven. Dat heeft hij zelf te kennen gegeven op het congres Soccerex. Hij gaat zich dus voor de vijfde keer kandidaat stellen om voorzitter te worden/blijven van de FIFA.
Hij lijkt ook de enige kandidaat die in de running is voor de functie. Michel Platini zou immers niet willen strijden tegen Blatter om de rol van voorzitter. Blatter zelf was duidelijk over zijn nieuwe kandidatuur. "Een missie is nooit afgerond en mijn eigen missie is ook nog niet klaar", aldus Blatter.
"Op het laatste congres in Sao Paulo kreeg ik van de meerderheid steun. Een grote meerderheid zelfs. Ze vroegen me om alstublieft door te gaan en ook in de toekomst nog voorzitter te blijven." Het hing al langer in de lucht dat de Zwitser de rol opnieuw op zich zou willen nemen.
LEES OOK:
KBVB komt met vlammend statement richting Infantino