Steven Martens ligt onder vuur omdat hij hoge bonussen zou gekregen hebben bij de Belgische voetbalbond. In
Het Laatste Nieuws sprak voorzitter François De Keersmaecker zich uit over de situatie van de bonussen.
"Toen wij de voorbije jaren Steven en andere kaderleden hebben binnengehaald, zijn voor die mensen contracten opgesteld waarin een vast jaarsalaris werd opgenomen plus een variabele verloning: een bonus die bestaat uit het maximale percentage op het jaarloon."
"Op het einde van het seizoen komt het renumeratiecomité samen om te zien hoe hoog het percentage van de bonus mag zijn. Als het over Steven gaat, verlaat hij vanzelfsprekend de zaal. Het is dus niet dat Steven zijn eigen bonus kan bepalen."
"Dat ik ook een bonus krijg? Na het vertrek van Jean-Marie Phillips, en voor de komst van Steven, heb ik bijna een vol jaar de functies van CEO en voorzitter gecombineerd. Het Uitvoerend Comité heeft me daarvoor 15.000 euro gegeven. Sindsdien is elk jaar de bonus van 15.000 euro op de dagorde van het Uitvoerend Comité gezet en goedgekeurd. Ik heb daar zelf niet om gevraagd."
LEES OOK:
Grote zorgen voor Coucke: ondernemer opnieuw slachtoffer