Jens Naessens is sinds de laatste uren van de transferperiode een speler van KV Mechelen. Het jeugdproduct van Zulte Waregem is wel nog tot eind december geblesseerd aan de buikspieren.
Aan
KV.TV stelde de aanvaller zich alvast voor. "Ik ben een aanvaller die op verschillende posities uit de voeten kan, maar ik ben van nature uit een nummer negen. Ik had nooit gedacht dat het op de laatste transferdag nog tot een
transfer zou komen. Pas om halfnegen belde mijn makelaar en om elf uur was alles al getekend", klonk het. Vorig seizoen was er interesse van
Club Brugge. "Dat was niet zo'n goede beslissing geweest: mijn speelkansen zouden veel minder geweest zijn."
Naessens moet wel nog drie maanden revalideren van een pubalgie. "We wilden het nog proberen zonder operatie, maar dat ging reeds niet meer. Nu ik geopereerd ben, hoop ik in december weer wedstrijdfit te zijn."
LEES OOK:
Crisis bij KV Mechelen: "Dit is schandalig, een afgang!"