Paul-José Mpoku was de anti-held tegen Westerlo. De flankspeler van Standard miste twee strafschoppen, waardoor zijn ploeg niet verder kwam dan een gelijkspel. Toch wil Igor De Camargo zijn ploegmaat niet met alle zonden van Israël overladen.
Het gebeurt zelden dat een speler twee keer in dezelfde wedstrijd een strafschop mag trappen. En het is nog uitzonderlijker dat diezelfde speler beide strafschoppen mist. Toch overkwam het Paul-José Mpoku.
De flankspeler van de Rouches was in de ogen van de fans dan ook de zondebok, maar zijn ploegmaats zagen het niet zo. "Hij moet niets zeggen", reageerde Igor De Camargo voor de camera van de
RTBF. "Hij moet nu het hoofd omhoog houden. Daar heeft hij voldoende ervaring voor. Nu mist hij twee keer, maar volgende keer scoort hij misschien twee keer."
Volgens De Camargo lag het probleem dan ook niet bij Mpoku. "De bal wou er niet in", jammerde hij. "We hebben er alles aan gedaan, maar dat lukt niet altijd."
LEES OOK:
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'