Thibaut Courtois en Eden Hazard mochten starten in de eerste competitiematch van Chelsea op het veld van Burnley. De Rode Duivels deden het beiden goed, want ze kunnen rekenen op positieve commentaren. Dat was ook het geval in
The Daily Mirror.
"Al de veranderingen die Mourinho doorvoerde, waren geslaagd", klonk het in de krant. "Fabregas en Costa startten goed, net als Courtois, die Mourinho niet in de steek liet. Hij commandeerde zijn gebied goed en maakte één supersave op een schot van Scott Arfield."
"Elke linie leek goed gebalanceerd. Schürrle, Oscar en Hazard toonden hun technische kwaliteiten. Zo was Hazard in een adembenemende vorm." Naast Courtois maakten ook nieuwkomers Fabregas en Costa dus een heel goede indruk. Zo scoorde Costa de gelijkmaker in de 1-3-winst.
LEES OOK:
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt