Keylor Navas beleefde zaterdag een debuut in mineur. De Costa Ricaanse doelman mocht voor het eerst starten bij Real Madrid, maar ging meteen onderuit: 1-2 tegen Fiorentina.
Real kwam al snel op voorsprong via de herboren Cristiano Ronaldo, maar de Champions League-winnaar kon de voorsprong niet vasthouden. "Het is ontzettend jammer dat we niet hebben gewonnen. We creëerden enkele mooie kansen, maar de nederlaag toont nog eens aan dat we keihard moeten blijven werken", aldus Navas aan
Goal.
Ondanks de nederlaag voelt Navas zich wel in zijn vel in Madrid. "Mijn integratie binnen de groep is heel goed verlopen. Ik kan het goed vinden met iedereen en dat is het belangrijkste. Ik ben een harde werker en ga er alles aan doen om hier een basisplaats te veroveren."
LEES OOK:
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet