Massimo Bruno heeft zijn tweede competitietreffer gemaakt voor Red Bull Salzburg. Na 24 minuten opende hij de score op het veld van Admira Wacker, Salzburg won uiteindelijk met 0-3.
De 20-jarige Belg mocht voor de tweede keer dit seizoen starten en bedankte trainer Hütter voor het vertrouwen met een bom in de bovenhoek. In de tweede helft diepten Schwegler en Sabitzer de score nog uit. Bruno mocht de hele wedstrijd blijven staan.
Het gaat Salzburg voor de wind voorlopig dit seizoen. Na 5 wedstrijden heeft de Oostenrijkse landskampioen nog altijd het maximum van de punten en vond het bovendien al 24 keer de weg naar doel. Ook in de Champions League zijn de vooruitzichten van de ploeg van het Red Bull-concern positief, want met het Zweedse Malmö treft het in de laatste voorronde een haalbare kaart.
LEES OOK:
Anderlecht-fans komen plots met woest statement