Jean-Paul Boëtius zou na het vertrek van enkele sterkhouders dit seizoen helemaal moeten doorbreken bij Feyenoord. Maar de twintigjarige middenvelder kende geen goede voorbereiding en de kritiek stijgt.
"Ik probeer berichten daarover zoveel mogelijk te negeren. Het gaat sinds deze week beter dan de afgelopen periode, ik voel me vrijer in mijn hoofd. Ook op de training ging het gisteren allemaal weer wat makkelijker. Hoe dat komt? Dicht bij jezelf blijven en er niet in blijven hangen. Het positivisme moet overheersen", spreekt hij in
Algemeen Dagblad.
Feyenoord won op de eerste speeldag, maar dat gebeurde zonder glans. "Ik was natuurlijk blij dat we van ADO wonnen, maar baalde tegelijkertijd van mijn eigen spel. De eerste drie wedstrijden van het seizoen heb ik niet kunnen brengen wat ik hoor te brengen. Ik heb geen idee waarom. Het is niet zo dat ik het balletje opeens niet meer kan raken."
LEES OOK:
'Feyenoord en Lyon snuffelden aan sterkhouder STVV'