De kans dat Legia Warschau alsnog in de Champions League uitkomt, is wel heel klein geworden. De UEFA wees het beroep van de Poolse eersteklasser namelijk af. Dat meldt
De Morgen.
Legia Warschau vernederde het Schotse Celtic in de derde voorronde van de Champions League, maar werd toch uitgesloten. De Polen hadden met Bartosz Bereszynski een geschorste speler opgesteld, waardoor Celtic alsnog doorstootte naar de laatste voorronde van het kampioenenbal.
De Polen waren het daar niet mee eens en tekenden beroep aan. De UEFA boog zich over de zaak, maar gaf Legia geen gelijk. De Poolse eersteklasser kan de straf nog aanvechten voor het Hof van Arbitrage voor de Sport, maar dan zou het wel heel snel moeten gaan. Celtic speelt volgende week namelijk zijn eerste wedstrijd tegen het Sloveense NK Maribor.