Louis van Gaal heeft vijf dagen voor het begin van de Premier League zijn eerste wedstrijd op Old Trafford weten te winnen. De oefenwedstrijd tegen Valencia leek af te gaan op een gelijkspel, tot Marouane Fellaini in blessuretijd de 2-1 produceerde.
De Nederlander kreeg een staande ovatie tijdens zijn entree op Old Trafford. De trainer kende een uitstekende oefencampagne in de Verenigde Staten en besloot dit met winst in Manchester. Flitsend was het spel lang niet altijd, waarbij zowel Marouane Fellaini als Adnan Januzaj mochten meedoen.
Manchester United speelde degelijk, waarbij Wayne Rooney voor rust een penalty op de paal schoot. Een van richting veranderd schot van Darren Fletcher zorgde toch voor 1-0, maar Valencia kwam op 1-1 dankzij de van Benfica gehuurde Rodrigo. In blessuretijd schoot Fellaini alsnog raak voor 2-1. De goal van de Belg was in zoverre opmerkelijk dat hij eigenlijk alweer mag vertrekken bij United. Vorig jaar werd hij nog door toenmalig debuterend manager David Moyes meegenomen van Everton.
LEES OOK:
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'