KV Oostende heeft de scalp van Cercle Brugge te pakken. Na negentig minuten pover voetbal stond de 0-1-eindstand op het bord. Cercle heeft zo zijn start volledig gemist met een twee op negen.
In een matige eerste helft was het Franck Berrier die de ban brak voor KV Oostende. Hij scoorde het eerste doelpunt van het nieuwe seizoen voor de kustploeg. John Jairo Ruiz trapte op de benen van Olivier Werner na een lange rug, waarna de bal in de voeten van Berrier kwam. Hij wist makkelijk te scoren en de 0-1 op het bord te zetten. Tot dan toe was er weinig gebeurd, op enkele schoffelpartijen na. De Cercle-kansen waren schaars. Bacelic-Grgic en Kristof D'Haene waagden hun kans, maar zij wisten niet te scoren.
De tweede helft had meer om het lijf. Berrier vond Fernando Canesin met een hakje, die Werner aan het werk zette. Niet veel later was het Sébastien Siani die gevaarlijk was, maar opnieuw stond de Cercle-doelman pal. Op het uur haalde Tim Smolders uit op een afvallende bal, maar zijn schot ging een metertje naast.
Een kwartier voor tijd moest Werner ingrijpen om de 0-2 te voorkomen. Ruiz wandelde door de Brugse verdediging, maar zag Werner met een voetveeg de dubbele voorsprong voorkomen. Sukuta-Pasu kreeg aan de overzijde een puike kans, maar Ovono hield zijn ploeg staande. Jonathan Wilmet kon in de extra tijd de voorsprong verdubbelen, maar opnieuw haalde Werner een safe boven. Cercle kon niet meer reageren, dus heeft het nog altijd geen enkele zege in de nieuwe jaargang van de
Jupiler Pro League.
Scoreverloop:
0-1 (43') Franck Berrier
LEES OOK:
Under Review: Lardot neemt speeldag 5 onder de loep