Charleroi gaf een 2-0-voorsprong uit handen.
Ook de tweede helft bracht heel wat spektakel. Vlak voor het uur was het opnieuw Aoulad die wist te scoren. Na zelf een aanval opgezet te hebben zette hij de bordjes gelijk. Charleroi ontwaakte en probeerde terug druk te creëren. Toch was het Westerlo die opnieuw wist te scoren. Frédéric Gounongbe kreeg de bal in de voeten van Parfait Mandanda en hij knalde binnen.
Nadien moest Koen Van Langendonck zich enkele keren gaan bewijzen. Dieumerci Ndongala en Guiseppe Rossini waagden hun kans, maar de Belgische doelman stond pal. De wedstrijd kabbelde verder, want iedereen zat door zijn beste krachten heen. In het slot miste Sébastien Dewaest nog dé kans op gelijkmaker. Zo pakt Westerlo zes op zes, terwijl Charleroi achter blijft met nul punten.
Scoreverloop:
1-0 (08') Cédric Fauré
2-0 (28') Lynel Kitambala
2-1 (37') Mohammed Aoulad
2-2 (57') Mohammed Aoulad
2-3 (65') Frédéric Gounongbe
Moeskroen - Waasland-Beveren
Moeskroen verraste iedereen door met attractief voetbal Waasland-Beveren achteruit te duwen. De Waaslanders kwamen er amper uit en Moeskroen klom zelfs op voorsprong. Beide ploegen hadden een nederlaag te verwerken gekregen op de eerste speeldag dus een zege was een must, voor alle rust en kalmte te bewaren. Abdoulay Diaby bracht Le Cannonier aan het juichen. Colin Coosemans was de enige speler van de bezoekers op niveau. Hij zorgde dat de tussenstand bij de rust miniem was.
De tweede helft zagen we een ander spelbeeld. Waasland-Beveren ging drukken en Moeskroen had het moeilijker. Na verloop van tijd ging het spel meer en meer gelijk op, zonder al te grote kansen. Op het einde van de tweede helft manifesteerde Ibou zich nog eens, maar hij ontbrak een portie geluk. Waasland-Beveren blijft in de kelder van het klassement met nul punten, terwijl de eerste driepunten voor Moeskroen een feit is.
Scoreverloop:
1-0 (26') Abdoulay DiabyLEES OOK: Stassin verstuurt duidelijke boodschap richting Van Bommel
Kenneth Vandesteene