Manchester City is niet bereid om de straf van Vincent Kompany (foto) te accepteren. De mandekker kreeg in het duel tussen City en Manchester United (2-3) na twaalf minuten een rode kaart. United-trainer Sir Alex Ferguson gaat mee in de beslissing van arbiter Chris Foy om Kompany de vuurrode kaart te laten zien.
"We hadden geluk, want als Nani echt werd geraakt dan zou hij een serieus probleem hebben gehad", vertelt Ferguson. "Volgens mij zat de scheidsrechter goed." De andere club uit Manchester, City, is het juist niet eens met de beslissing van de scheidsrechter.
Een schorsing van vier duels hangt boven het hoofd van de Belg. "We gaan in beroep", zegt City-trainer Roberto Mancini. "Ik ben er zeker van dat we de beroepszaak winnen." De keuzeheer houdt zijn mond echter dicht over Foy. "Ik wil niet praten over de scheidsrechter, omdat ik de volgende wedstrijd op de bank wil zitten", weet de Italiaan te melden.
LEES OOK:
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'