Een vertrek van Wesley Sneijder bij Internazionale is niet helemaal uitgesloten. Een overgang naar Manchester City lijkt er echter niet in te zitten. Technisch directeur Marco Branca van de Italiaanse grootmacht liet dit weten.
Branca ging namens Inter naar Londen om met Manchester City te praten. Onderwerp van gesprek zou volgens vele geruchten Sneijder zijn. De beleidsbepaler van Inter laat echter weten dat daar geen sprake van is geweest. "Tijdens de gesprekken, die we vandaag hadden in Londen met vertegenwoordigers van Manchester City, ging het geen moment over Wesley Sneijder", zei de technisch directeur op de website van de
Nerazzurri.
Sneijder werd de laatste dagen veel in verband gebracht met een vertrek bij Inter. De Nederlander zou mogen vertrekken voor ongeveer dertig miljoen euro, zo zou voorzitter Massimo Moratti hebben laten weten aan de zaakwaarnemer van de oud-Ajacied. Vooral Manchester United werd genoemd als mogelijke nieuwe club.