Tottenham Hotspur zal naar alle waarschijnlijkheid geen spelers gaan kopen in de winterstop. Dit vertelt Harry Redknapp, trainer in dienst van de
Spurs, tegenover
Sky Sports. De keuzeheer is erg tevreden over de kwaliteit en kwantiteit van zijn selectie in Londen.
"Ik houd vast aan wat we hebben. Alleen als er een heel speciale speler beschikbaar komt, ondernemen we wellicht actie. Het is überhaupt heel moeilijk om het team te verbeteren. Bijna elke positie is dubbel bezet. Overigens denken we er ook niet aan om spelers te verkopen", aldus de Engelse oefenmeester.
In de media wordt de club uit Londen echter steeds gelinkt aan meerdere spelers. Zo zou de Londense grootmacht interesse hebben in Papiss Cissé. "We worden gelinkt aan honderden spelers, het merendeel ken ik niet eens", aldus de oefenmeester.
Tottenham doet het goed in de Premier League. De club, die haar thuiswedstrijden in het White Hart Lane speelt, staat op de derde plaats met 39 punten. Zaterdag speelde de Engelse club met 1-1 gelijk tegen Swansea City.
LEES OOK:
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach