De Rode Duivels zullen tegen Zuid-Korea aantreden met een B-ploeg. Bondscoach Marc Wilmots is het daar niet mee eens, maar toch laat hij een paar spelers rusten.
Axel Witsel en Toby Alderweireld spelen niet. Zij hebben een gele kaart achter hun naam staan. Een mogelijke gele kaart zou beteken dat ze geschorst zijn voor de 1/8 ste finale. Dat risico neemt Marc Wilmots niet. Hij kondigde ook aan dat Nicolas Lombaerts zal spelen voor Daniël Van Buyten of Vincent Kompany.
Steven Defour en Anthony Vanden Borre komen waarschijnlijk in de plaats van Witsel en Alderweireld. Ook Kevin Mirallas start waarschijnlijk. Mogelijk vervangt hij Eden Hazard. Die gaf eerder al aan dat hij misschien een wedstrijd rust kon gebruiken, want hij was een beetje vermoeid. Dat meldt
Sporza.
LEES OOK:
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"