In hun laatste poulewedstrijd treffen de Rode Duivels Zuid-Korea. "Hoe het zit met de verwachtingen in Zuid-Korea? Sinds het land in 2002 vierde is geworden op het
WK, leeft bij de fans en journalisten het gevoel dat we ambitieus mogen zijn", zegt de Zuid-Koreaanse bondscoach Myung Bo Hong in
Het Laatste Nieuws.
"Sommigen geloven oprecht dat we opnieuw vierde kunnen worden. De verwachtingen zijn bij ons dus erg hooggespannen. Ik probeer dat te temperen door de focussen op onze voetbalstijl. De manier waarop we ons presenteren wil ik op de voorgrond plaatsen."
"Maar uiteraard gaan we ook proberen ons te kwalificeren voor de tweede ronde. Alleen mogen de verwachtingen niet te verstikkend worden. Ik heb de indruk dat het bij jullie wel eens het geval zou kunnen zijn. België is dé favoriet en jullie volk wil grootse dingen zien op het WK. De bondscoach zal zijn werk hebben om alles onder controle te houden."