TuS Koblenz heeft dinsdag een spectaculaire aanwinst aan de selectie toegevoegd. De club, die haar wedstrijden op het vierde niveau van Duitsland afwerkt, maakte melding van de komst van de Braziliaan Mineiro.
Tussen 2001 en 2006 kwam Mineiro tot 24 interlands voor Brazilië en behoorde onder meer tot de selectie voor het
WK van 2006. In de daaropvolgende zomer legde de Braziliaan beslag op de Copa América. In clubverband kwam de 36-jarige verdedigende middenvelder uit voor Hertha BSC, Chelsea en Schalke 04.
Mineiro verbond zich voor één seizoen aan TuS Koblez, waar hij al sinds eind augustus zijn conditie op peil hield. De oud-international heeft sinds 2009/10 geen club meer, toen Schalke 04 zijn contract niet verlengde. De Braziliaan wilde graag in Duitsland blijven en trainde onder meer mee met een amateurclub in Bochum.
Bij Hertha BSC, waar hij tussen 2006 en 2008 speelde, kende Mineiro zijn beste periode in zijn loopbaan. Daar was hij samen met landgenoot Gilberto, die eveneens international was, wekelijks de uitblinker.