Gerard Deulofeu maakte het voorbije seizoen furore bij Everton. Everton huurde de flankspeler van Barcelona en hoopt ook volgend seizoen te kunnen beschikken over het twintigjarige talent, maar de Spanjaard wil zelf in Barcelona blijven.
"Ik wil terugkeren bij Barcelona, dat is de eerste optie. Ik ben erg blij met het seizoen bij Everton, maar ik heb veel respect voor Barcelona. Ik moet wachten tot het seizoen in Spanje helemaal is afgelopen en dan zien we wel. Ik heb nog niets gehoord", klinkt het in gesprek met
RAC1.
Deulofeu is zaterdag aanwezig in Camp Nou als Barcelona het in de titelwedstrijd opneemt tegen Atlético Madrid. "Ik mis Camp Nou en ik mis het om op het veld te staan. Ik ben optimistisch. Het is moeilijk, maar Barcelona is favoriet in eigen huis. Bij Barcelona verwacht men dat je altijd wint."