Aston Villa heeft het contract van Chris Herd verlengt tot medio 2015. De Australiër had eerst een contract tot medio 2013. Trainer Alex McLeish (foto) is erg onder de indruk van de ontwikkeling die de multifunctionele speler doormaakt.
McLeish vertelt: "Chris zit in dit team omdat hij een kans verdiende. Hij houdt het spel simpel. Hij is een volmondige jongen. Hij traint elke dag als een beest", aldus de keuzeheer.
De 22-jarige speler heeft ervoor gekozen om voor Australië uit te komen in plaats van Schotland. Beide ouders zijn namelijk geboren in Schotland. "Ik ben geboren en getogen in Australië. Tim Cahill is de speler die me het meest inspireert. Hij kwam uit Millwall en nu speelt hij voor Everton en Australië. Na zijn overstap naar Everton is hij een ster in Australië."