Eden Hazard werd in Engeland tweede in het referendum Speler van het Jaar. Hij was de beste Jonge Speler van het Jaar. De speler zelf is vereerd, maar hecht er niet zoveel belang aan.
"Het is altijd leuk een trofee te krijgen, want dat betekent dat je een goed seizoen speelde, maar ik hecht meer belang aan collectieve prijzen. Ik wil dan ook in de eerste plaats mijn teammaats, de staf en de fans van Chelsea bedanken", aldus Hazard aan de pers.
Het is niet de eerste individuele prijs voor de Rode Duivel. Hazard was in Frankrijk al twee keer Speler van het Jaar (2011, 2012) en twee keer Jongere van het Jaar (2009, 2010).
Hij won ook al drie collectieve prijzen. Een beker en titel met Lille OSC en de Europa League met Chelsea.
LEES OOK:
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'