Arsenal en Manchester City staan dit weekend over elkaar en zo ziet Arsene Wenger Yaya Touré terug. De Franse manager ziet het niet kunnen aantrekken van de centrale middenvelder als de grootste teleurstelling in zijn carrière op het vlak van
transfers.
Touré was aan de slag bij KSK Beveren toen hij mocht gaan testen bij Arsenal. Bij
The Gunners was men overtuigd van het talent van de Ivoriaan, maar uiteindelijk koos die ervoor om naar Metallurg Donetsk te verhuizen. Een verhaal waar Wenger nog steeds spijt van heeft.
"Het mislopen van Yaya Touré staat helemaal bovenaan mijn lijstje van teleurstellingen op het vlak van transfers", laat Wenger weten op zijn wekelijkse persconferentie. "Vergeet niet dat Touré al een overeenkomst had met Arsenal. We waren aan het wachten op zijn papieren uit België, toen hij besloot om naar Oekraïne te vertrekken. Het is geen fout, maar hij verkoos om zonder papieren naar daar te gaan."
LEES OOK:
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk