Dinsdag wist Chelsea afstand te nemen van Galatasaray in de Champions League. Het won met 2-0. Eden Hazard nam het op tegen Didier Drogba. De Rode Duivel hield er een leuk gevoel aan over. Dat zei hij aan
Sky Sports.
“Ik zei tegen hem na de wedstrijd dat het een plezier was om tegen hem te spelen. Hij is nog altijd één van de beste aanvallers ter wereld. Het is waar dat hij wat ouder wordt, maar het is zo dat wij, de jonge spelers, dingen leren. Gewoonweg door een speler als hem te ontmoetenâ€, is Hazard lovend over Drogba.
“Ik heb alleen maar respect voor wat hij gedaan heeft en nog steeds doet. Ik hou van hem als speler, maar ook als mensâ€, besluit Hazard zijn verhaal. Enkele weken geleden keken beide spelers elkaar ook al in de ogen in de vriendschappelijke interland tussen de Rode Duivels en Ivoorkust.
LEES OOK:
Droomscenario OHL Women in Champions League