In
Sport/Voetbalmagazine sprak Wim De Coninck zich uit over de gang van zaken bij Standard. "Niet afschrijven dit Standard! De grilligheid van Imoh Ezekiel, Michy Batshuayi, Paul-José Mpoku of zelfs Mehdi Carcela kan tot alles leiden", zegt De Coninck.
"Maar ik vraag me toch af of de jeugd er wel beseft welke unieke kans er ligt om kampioen te worden. Ik dacht dat Guy Luzon in de Europa League experimenteerde om fris aan de start van Play-Off I te staan, maar ze morsen de laatste weken te veel met punten."
"Verrassend vond ik ook het alternatief voor William Vainqueur. Niet Julien de Sart-Yoni Buyens, maar experimenteren met Ibrahima Cissé-Mpoku. Ik hoop dat Standard lang meegaat in de Play-Offs, maar als ik het collectivisme van Club zie, vrees ik dat het anders zal lopen."
LEES OOK:
'Barça hakt knoop definitief door over Tresoldi'