Victor Valdes maakte al eerder bekend dat hij zijn aflopende contract bij FC Barcelona niet zal verlengen. Vitor BaÃa, ex-goalie van Barça, zegt de keuze van Valdes niet te snappen. "Hij maakt een heel sterk seizoen door en was ook tegen Manchester City weer heel belangrijk, woensdag", zei Baia.
"Van afstand is het voor mij lastig te begrijpen, waarom hij niet meer bij Barcelona wil blijven. Maar zo is voetbal soms. Ik vond het een verrassend besluit. Valdes is een goed mens en een goede keeper, de beste in Europa. Hij werd er opgeleid en gevormd en is er helemaal thuis, dat is de reden dat ik verbaasd ben dat hij er niet meer bijtekent."
"En Marc-Adreé ter Stegen? Ik heb weinig van hem gezien, maar ik zou hem willen adviseren rustig te blijven. Hij moet bestand zijn tegen de druk en zijn natuurlijke stijl aanhouden. Dan haalt hij misschien vanzelf het hoge niveau dat nodig is bij Barcelona", aldus nog Baia bij Sport.
LEES OOK:
'Barça hakt knoop definitief door over Tresoldi'