Hij richtte een museum in waarin hijzelf centraal staat, maar toch lijkt Cristiano Ronaldo niet alleen maar om zichzelf te geven. De superster van Real Madrid doneerde 60.000 euro om een ingrijpende hersenoperatie van een jongentje van tien maanden oud mogelijk te maken.
De peuter, Erik Ortiz Cruz, lijdt aan corticale dysplasie, een zeldzame hersenaandoening die het leven praktisch onmogelijk maakt. Het aantal aanvallen kan oplopen tot dertig per dag, waardoor een normaal functioneren amper mogelijk is.
Dit kwam Ronaldo ter ore tijdens een actie voor het goede doel. De Portugees besloot direct het kapitaal dat nodig is voor de medische ingreep toe te zeggen, waardoor de jongen middels tien sessies van de kwaal kan afkomen. Ronaldo kan het geld overigens goed missen. Zijn vermogen wordt geschat op ongeveer honderdvijftig miljoen euro.
LEES OOK:
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet