KV Kortrijk nam zaterdag erg vlot de maat van Cercle Brugge. Al in de eerste helft walste de thuisploeg over
Groen-Zwart heen. De 4-0-ruststand was ook de einduitslag. Stijn De Smet kon tweemaal scoren.
"Vandaag zat het vanaf het begin een beetje mee", zei De Smet aan
Sporza. "Dit is toch een klein beetje een revanche voor de verliesmatch van vorige week tegen Bergen, maar ook voor de andere thuismatchen die we na nieuwjaar niet hebben kunnen winnen."
"Over de discutabele beslissingen van de scheidsrechter kan ik niets zeggen, want ik heb de beelden niet gezien. Als het foute beslissingen zijn, is dat jammer voor Cercle, maar daar heb ik niets mee te maken. "
"Ik hoop nu vooral dat we een mooi einde aan het seizoen kunnen breien. Nu Gent heeft gewonnen, wordt het moeilijk om Play-Off I te halen, maar die kans hebben we al eerder in het seizoen verspeeld."
LEES OOK:
‘KV Kortrijk pakt uit met oude bekende Antwerp en Beerschot’