Sporting Lokeren heeft zijn goede prestaties van de afgelopen weken geen vervolg kunnen geven tegen KV Mechelen. Het verloor verdiend met 1-0.
KV Mechelen nam het initiatief, maar grote kansen bleven uit. Lokeren kon zijn goede vorm niet bevestigen. Halfweg de eerste helft ging een vrije trap van Milos Kosanovic tegen de lat. Pech voor Malinwa.
Vijf minuten later hadden ze meer geluk. Mads Junker twijfelde niet en scoorde de 1-0. Even later was het bijna weer raak, maar Barry Copa kon nog net redden. Vlak voor rust werd schade nog groter voor de bezoekers.
Harbaoui kon niet scoren.
Denis Odoi kreeg rood na een tackle op Alessandro Cordaro. Het bleef zo tot aan de rust, al moest Wouter Biebauw nog goed redden op een kopbal van Hamdi Harbaoui.
Na de pauze herstelde Lokeren het evenwicht. Veel gevaar leverde dat niet op. Dat kwam omdat de jongens van Frank Vercauteren goed in de organisatie bleven voetballen. Toch konden ze met een man meer niet meer voor grote kansen zorgen.
Odoi kreeg rood na een fout op Cordaro.
Aleksander Trajkovski zette Copa wel nog eens aan het werk. Zeven minuten voor tijd maakte Jonathan Legear zijn rentree in de Belgische competitie. Gescoord werd er niet meer en de nederlaag voor Lokeren was een feit.
Scoreverloop:
1-0 (30') Mads Junker
Bijzonderheid:
Odoi krijgt rood na fout op Cordaro (41')
LEES OOK:
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren