RSC
Anderlecht likt de wonden na de pijnlijke nederlaag van vrijdag bij Lokeren. Dennis Praet probeert de moed er in te houden.
Praet had bij
Paars-Wit een basisplek, omdat Ronald Vargas zich ziek moest melden. "Ik had veel zin en ben best tevreden over mijn wedstrijd. Maar natuurlijk is het collectief het belangrijkste en we hebben verloren", reageerde hij tegen
La Dernière Heure.
"Als we de play-offs goed beginnen, kunnen we Standard onder druk zetten. Bovendien moeten we twee keer tegen hen spelen. We beginnen de play-offs dan wel niet als favoriet, maar het is te vroeg om de hoop al op te geven."
Gelukkig voor Praet liep ook Standard dit weekend averij op. De koploper verloor met 2-3 van AA Gent. Het gat met Anderlecht is daardoor nog steeds twaalf punten.
LEES OOK:
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws