Competitieleider Standard neemt het zondag thuis op tegen AA Gent. De
Rouches kunnen niet beschikken over topschutter Michy Batshuayi, maar daar trekt coach Guy Luzon zich niet veel van aan.
Standard won vorig weekend nog met enige moeite van Sporting Charleroi en is uit op een klinkende zege tegen de
Buffalo’s. "Tegen Charleroi hadden we moeite om in ons ritme te komen. Ze beperkten zich vooral tot verdedigen, maar dat is hun volste recht. Het zal ons wel vaker overkomen dat we tegen een ploeg uitkomen die met tien man achter de bal blijft", aldus de Israëlische coach van Standard.
De kans dat AA Gent zondag tegen Standard in een defensieve formatie het veld opkomt is groot, maar dat deert Luzon niet. "We hebben in het verleden al getoond dat we tegen verdedigende ploegen onze plan kunnen trekken. Iedereen heeft het steeds over onze sterke start, maar misschien moeten onze tegenstanders zich ook zorgen beginnen maken over het feit dat we een wedstrijd ook in het slot kunnen beslissen", zegt Luzon aan
Sudinfo.
LEES OOK:
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren