Het Portugese SL Benfica heeft een oogje laten vallen op Rode Duivel Zakaria Bakkali. Dat meldt
A Bola. De achttienjarige Belg speelde in het begin van het seizoen de pannen van het dak bij PSV en dat zijn de Portugezen nog steeds niet vergeten.
Bakkali kende onder coach Philip Cocu een sterke seizoensstart. Zo kroonde de Belg zich tot de jongste speler ooit die in de Nederlandse
Eredivisie een hattrick wist te scoren. Bakkali leek een mooie toekomst tegemoet te gaan, maar kende de laatste weken enkele tegenslagen. De Rode Duivel verdween geruisloos van het voorplan en moet zich nu tevreden stellen met een plaatsje op de tribune.
Door de uitstekende vorm van Memphis Depay en Jurgen Locadia komt Bakkali amper nog aan spelen toe, maar dat lijkt Benfica niet te deren. De voormalige ploeg van Rode Duivel Axel Witsel zou zich volgens
A Bola graag willen versterken met Bakkali en zou daar ver voor willen gaan. Of het effectief tot een
transfer komt, zal nog moeten blijken.
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’